Мета Профспілки – представництво та захист соціально-трудових прав та інтересів членів Профспілки

Голова профспілкового комітету закладу

СИНИЦЬКА ЄВГЕНІЯ ВАСИЛІВНА

Коли неправда, біль стискає горло,
Порушено закон, до розпачу лиш крок –
Людина йде з надією у серці
Шукати захисту у профспілок.

Профспілковий комітет ЗДО нараховує 26 члени, що складає 99% від загальної чисельності колективу.

Профспілковий колектив закладу дошкільної освіти постійно росте, зберігаючи традиції як села так і закладу. На профспілкових зборах обговорюються і вирішуються насущні питання колективу.

Члени колективу організовують і святкують календарні та народні свята. Свята та зустрічі проходять завжди весело і цікаво!

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ :

1 . Беремо участь у розробці та погодження локальних документів закладу дитячої освіти, стежимо за їх виконанням , стежимо за охороною праці працівників ЗДО.

2 . Проводимо консультації з актуальних питань на поточний момент для співробітників.

3 . Організуємо преміювання, вітання, активний відпочинок колективу закладу дошкільного .

4 . Надаємо матеріальну допомогу працівникам дитячого садка , які опинилися у важкій життєвій ситуації (у зв'язку зі смертю близьких родичів , ювілейних дат та ін.)

Затверджено на засіданні профспілкового комітету

План роботи

профспілкової організації дошкільного навчального закладу "Мальвіна" на 2018-2019 рік

І. Профспілкові збори.

1. Про стан дотримання законодавства про працю.

а) Про громадський контроль за порядком ведення трудових книжок в ЗДО.

2. Звіт про виконання колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом дошкільного навчального закладу, (березень).

ІІ. Засідання профспілкового комітету.

1. а) Звіт про роботу профспілкового комітету за період з 1.09.17р. по 1.09.18р.,

б) Про затвердження плану роботи профспілкової організації на 2018-2019р.

в) Про погодження графіку відпусток.

2. а) Про підготовку та проведення свята 8 Березня, (березень),

б) Обговорення атестаційних листків вихователів, які атестуються.

3. а) Про плани роботи постійних комісій профспілкового комітету (звіти голів комісій),

б) Про сприяння організації оздоровчої компанії для дітей.

в) Прийняття в члени профспілки.

4. а) Про погодження розподілу винагороди педагогічним працівникам за сумлінну працю,

б) Про підготовку до святкування Дня працівників освіти.

5. а) Про статистичну звітність,

б) - складання списків дітей працівників ЗДО на отримання новорічних подарунків;

- складання списків дітей працівників ЗДО шкільного віку;

- складання списків дітей працівників ЗДО дошкільного віку;

- складання списківдітей працівників ДНЗ які мають

дітей інвалідів до 18 років;

- список працівників ЗДО які не є членами профспілки;

- список працюючих членів профспілки

ІІІ. Загальні заходи:

- Вивчити питання надання додаткових та соціальних відпусток працівникам закладу,

- Підготувати список членів профспілки,

- Провести День працівників освіти, (жовтень),

- Скласти списки дітей членів профспілки на новорічні подарунки, (грудень).

- Підготувати новорічні та різдвяні зустрічі і привітання.