Шановні батьки!

Озброїти дітей необхідними знаннями, потрібними для подальшої безпечної життєдіяльності є батьківським обов’язком для кожного з нас, дорослих. Для того, аби допомогти нашим малюкам пізнати цей світ та оминути можливі загрози, потрібно лише розповісти їм найголовніші правила безпеки та демонструвати їх власним прикладом.
/Files/images/012.jpg

Якщо дитина залишається сама дома, навчіть її основним правилам безпеки в побуті:

1. Навчіть дітей, що виявивши ознаки небезпеки необхідно зателефонувати про необхідність надання допомоги до відповідної служби. На видному місці напишіть телефони, по яких можна швидко зв'язатися (служба порятунку «101», міліція «102», швидка допомога «103», ваш робочій телефон, мобільний, сусіди).

2. Постійно нагадуйте дитині правила безпеки, влаштовуйте маленькі іспити, розбирайте помилки. Перетворіть процес навчання на захопливу гру.

3. Самі неухильно виконуйте правила безпеки та будьте прикладом.

4. Приберіть всі предмети, якими малюк може поранитися.

5. Перевірте, чи не залишили ви включеною воду або газ, чи вимкнули електронагрівальні прилади.

6. Не залишайте на видних місцях пігулки та інші ліки.

7. Вирушаючи з будинку, прибирайте ріжучі предмети, сірники та запальнички.

8. Навчить дитину правильно поводитися з телевізором, комп’ютером та електрочайником.

9. Пояснить, що чіпати електричні розетки заборонено, а тим більше засовувати в них сторонні предмети. 10. Малюк повинен чітко уяснити для себе заходи безпеки з електрикою, і не торкатися електроприладів і проводів мокрими руками.

Пам’ятайте!

Найкращій спосіб уникнути лиха – не залишати малечу без нагляду!

Бажаємо, щоб наші діти завжди були здоровими й усміхненими та радували нас своїми успіхами!!!

/Files/images/image0-18.jpg

/Files/images/_3.jpg