ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 302

Для зарахування дитини в заклад дошкільної освіти необхідно зареєструватися на сайті електронної реєстрації.

Для подачі заяви Вам необхідно зайти на сайт Департаменту науки та освіті Харківської обласної державної адміністрації, активувати вкладку «До уваги батьків» і перейти на сайт «Електронна система реєстрації до закладів дошкільної освіти Харківської області»,

далі «Електронна система реєстрації до ЗДО» wym-1696335871730

На сайті «Електронна система реєстрації до ЗДО» надана повна інформація про заклади дошкільної освіти Харківської області. У правій колонці сайту в графі «Оберіть ЗДО» можливо ознайомитися з повною та скороченою назвою ЗДО, типом, формою власності, типом місцевості, поштовою адресою, ПІБ керівника, мовою навчання та іншою інформацією про ЗДО. Для подачі заявки у вибраний ЗДО користувачеві сайту необхідне зареєструватися.Для цього у верхньому правому куті натиснути кнопку «Реєстрація» і ввести необхідні дані в анкеті реєстрації. Необхідно заповнити всі обов'язкові поля, які відмічені знаком «*» (зірочка). Після заповнення анкети й натиснення кнопки «Зареєструватись», необхідно проглянути вказану в анкеті електронну пошту та активувати обліковий запис, використовуючи кнопку активації в електронному листі.

Подати заявку можна лише в один заклад дошкільної освіти, в разі повторної подачі заявки одним і тим же користувачем, друга заявка не розглядатиметься модератором. Надалі, зайшовши під своїми обліковими даними (логіном і паролем), заявник може побачити статус заявки, який встановлює модератор сайту. На сайті електронної реєстрації надана можливість подачі заяви для постановки на облік у відділі освіти адміністрації району (за місцем проживання) дитини, що потребує місце в закладі дошкільної освіти. Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. При необхідності, обраний ЗДО можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи у відділі освіти (в закладі дошкільної освіти) з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена оригіналами документів, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

До заявипро зарахування дитини до закладу дошкільної освітидодаються:
  • Копія свідоцтва про народження дитини;
  • Медична довідка, видана відповідно до статті 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, разом з висновком про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти.
Для зарахування дитини зособливими освітніми потребамидо закладу дошкільної освіти та утворення інклюзивних груп до заяви про зарахування додається висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

Комунальний заклад «Харківський інклюзивно-ресурсний центр № 2 Харківської міської ради» wym-1696335452242

Комунальний заклад «Харківський інклюзивно-ресурсний центр № 1 Харківської міської ради» wym-1696335473576

Для зарахування дитини з інвалідністю до закладу дошкільної освіти до заяви про зарахування додаються:

- копія медичного висновку про дитину з інвалідністю віком до 18 років, виданого лікарсько-консультативною комісією закладу охорони здоров’я, або копія посвідчення особи, яка одержує державну соціальну допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю”;

- копія індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю.

Першочергово до закладів дошкільної освіти зараховуються діти, які:

1) проживають на території обслуговування державного (комунального) закладу дошкільної освіти;

2) є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які вже здобувають дошкільну освіту в такому закладі дошкільної освіти;

3) є дітьми працівників такого закладу дошкільної освіти;

4) належать до категорії дітей з особливими освітніми потребами, що зумовлені порушеннями інтелектуального розвитку та/або сенсорними та фізичними порушеннями;

5) належать до категорії дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані під опіку, у прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу, патронатну сім’ю, а також усиновлених дітей;

6) перебувають у складних життєвих обставинах та на обліку в службах у справах дітей;

7)діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;

Під час подання заяви про зарахування дитини до закладу дошкільної освіти один з батьків або інший законний представник дитини повинен пред’явити оригінал документа, що підтверджує право на першочергове зарахування дитини, та зазначити його реквізити у заяві.